Herrera 212 sexy

طبع : گرم و شیرین

گروه بویایی :شرقی گلی

عطار : روزندو متئو

جنسیت : زنانه

نوع عطر : ادو پرفیوم

فصل : فصول سرد

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : خوب

رایحه اولیه : ترنج , فلفل صورتی , نارنگی ماندارین

رایحه میانی : گل پشمک , رز , شمعدانیان , گل‌های معطر , گاردنیای یاسمنی

رایحه پایه : بنفشه , وانیل , چوب صندل سفید , مشک , کارامل , نعناع هندی

عطر ۲۱۲ سکسی زنانه Carolina Herrera 212 sexy عطری است با رایحه گرم و شیرین که در سال 2005 توسط آلبرتو موریلاس طراحی و روانه ی بازار شد. رایحه ی آن همانند نسخه ی مردانه ی این برند ، بسیار جذاب و فریبنده است . رایحه ی این عطر از فرآورده های شیرین و فانتزی ساخته شده که بدین صورت ، آنرا به عطری شیرین و گرم و بسیار جذاب بدل نموده است. در نت ابتدایی فلفل صورتی ، ترنج و نارنگی ، در نت میانی رایحه ی گل های معطر ، روناسیان ، شمعدانی و پشمک و در نت پایانی ، مشک و چوب صندل سفید و وانیل را در این ساختار می بینیم. عطر ۲۱۲ سکسی جوهری زنانه، نفسانی، جذاب، موثر و غیر قابل مقاومت است. تنالیته ی گرم و شیرین این رایحه آنرا تبدیل به نمونه ای عالی از عطری ساخته تا مناسب روزهای سرد سال و به جهت حضور در هر مکانی قرار گیرد. بیشترین مصرف کنندگان این عطر را جوانان تشکیل داده اند که به آن “عطر تشخیص” نیز می گویند ، یعنی با این رایحه برای بار دوم دیگر نیازی به معرفی خود نخواهید داشت . این محصول با یک نگاه اما در دو ساختار تولید گشته ، برای کشورهای عربی، آمبولانژی با حذف بخشی از نام این محصول ، به دستمان خواهد رسید ، ترفندی از این برند برای جای دادن این محصول در سبد فروش این کشورها که در نهایت همان عطر محبوب برای شما خواهد بود.

Versace Eros

طبع : ملایم و شیرین

گروه بویایی :شرقی سرخس گونها

عطار : اورلین گیچرد

جنسیت : مردانه

نوع عطر : ادو تویلت

فصل : فصول سرد

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : بسیار خوب

رایحه اولیه : پرتقال- پتی دانه، لیمو

رایحه میانی : لولبیا تنکا،گل شمعدان

رایحه پایه : غلات هندی، گلسنگ، سدر، وانیل

عطر ادوکلن ورساچه اروس Versace Eros عطری است ملایم و شیرین که در سال 2012 به بازار عرضه شد. این ادوکلن مردانه با داشتن رایحه ای معطر و سرخسی بهترین انتخاب برای فصل پاییز می باشد که الهام گرفته شده از اساطیر یونانی همچنین نمادی از مد و عشق است. رایحه ی سیب ، نعناع و لیمو موجود در ترکیباتش آن را به اکسیری جادویی  تبدیل کرده است. 

با اسپری کردن ورساچه روی پوست و محل نبضتان بوی نعناع، سیب سبز و لیمو را استشمام خواهید کرد. این ترکیب مرکباتی-گیاهی و شیرین، شادی و طراوت فراوانی را در شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه و با سپری شدن زمان، متوجه جابجایی نت‌های آغازی و میانی خواهید شد. نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از ترکیب دانه‌ی تونکا، گل شمعدانی و عنبر تشکیل می‌شوند. پس از استشمام بوی این نت‌ها احساس شادی و هیجان بیشتری خواهید داشت. پس از مدتی طولانی اگر کمی دقت کنید متوجه بوی وانیل، علف وتیور، خزه‌ی اوک موس، چوب سدر ویرجینیا و چوب اطلس خواهید شد. این ترکیب چوبی و شیرین، آرامش و تعادل روحی زیادی را به شما منتقل می‌کند.

Mont Blanc Legend

طبع : خنک و شیرین

گروه بویایی : معطر گل های سرخسی

عطار : الیویر پاشا

جنسیت : مردانه

نوع عطر : ادو تویلت

فصل : فصول سرد

ماندگاری : متوسط

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : ترنج ایتالیایی ، اسطوخودوس فرانسوی

رایحه میانی : سرو سفید

رایحه اصلی : خزه درخت بلوط

ادوکلن مونت بلنک لجند مردانه- Mont Blanc Legend عطری است خنک و شیرین که در سال 2011 به بازار عطر و ادوکلن عرضه شد. عطر لجند عطری است مردانه و جذاب که با دارا بودن رایحه معطر گونه های سرخسی مناسب برای روزهای ابتدایی سال است. این محصول همچنین با رایحه خنک و شیرینی که در آن بکار رفته است ماندگاری مناسبی دارد و مورد استقبال بسیاری از جوانان قرار گرفته است. مونت بلانک لجند عطری است شاداب و میوه ای برای آقایان که با رایحه شیرین و دوست داشتنی آناناس آغاز میشود که حضور رایحه اسطوخدوس در کنارش حسی تمیز و خنک به آن داده و شاداب بودن عطر را افزایش میدهد. این رایحه در مجموع خطی بوده و تغییرات زیادی ندارد و با گذر زمان تنها کمی شیرین تر میشود، پخش بوی متوسط و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب بسیار خوبی است برای مصرف روزانه در بهار و تابستان.

با اولین اسپری بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود. شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما هم منتقل می‌شود. پس از کمی آرام ‌آرام، بوی گل رز و شمعدانی، سیب، خزه و میوه‌های خشک جایگزین نت‌های قبلی می‌شود. این عناصر خنکی و شیرینی مطلوبی ایجاد می‌کنند. با گذشت زمانی از اسپری، رایحه‌های دانه‌ی تونکا و چوب صندل برای ماندگاری بیشتر لجند روی محل نبض یا لباس شما وارد عمل می‌شوند.

He Wood

طبع : خنک و ملایم

گروه بویایی : چوبی معطر

عطار : دافنی بوگای

جنسیت : مردانه

نوع عطر : ادو تویلت

فصل : فصول سرد

ماندگاری : متوسط

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : برگ بنفشه ، بنفشه

رایحه میانی : خس خس ، سدر

رایحه پایه : عنبر ، مشک ، شاه درخت

عطر ادوکلن هی وود مردانه-قهوه ای He Wood عطری است خنک و ملایم که در سال 2007 توسط Francois Demachy  با رایحه ای تند ، تلخ و چوبی مخصوص فصل بهار روانه ی بازار گردید.  این عطر رایحه ای از جنگل ، طبیعت و چشم اندازهای طبیعی را دارد و بسیار خاص، سنگین، قوی و فوق العاده می باشد. وقتی دیسکوارد هی وود را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، خیلی سریع متوجه بوی گل بنفشه و برگ آن خواهید شد. این ترکیب گیاهی و خنک، در شما و کسانی که این بو را استشمام می‌کنند احساس آرامش و تمرکز بالایی ایجاد می‌کند. در ادامه و با گذشت زمان، متوجه جانشینی نت‌های میانی به‌جای نت‌های آغازی خواهید شد. این نت‌ها از چوب سدر و علف وتیور تشکیل شده‌اند. این ترکیب دوگانه، خنکی و شیرینی ملایمی را ایجاد می‌کند. با استشمام این ترکیب، احساس حضور در جنگل‌های انبوه و بکر استوایی را تجربه خواهید‌کرد. پس از مدتی، نت‌های پایانی با وجود مشک، عنبر و چوب درخت صنوبر، جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. این ترکیب سه‌گانه، اعتمادبه‌نفس عجیبی را در آقایان پدید می‌آورد. ادو تویلت هی وود یکی از بهترین عطرهای چوبی است که تابه‌حال ساخته شده‌اند.

Dior Sauvage

طبع : خنک و تند

گروه بویایی : معطر

عطار : فرانسوا دمکی

جنسیت : مردانه

نوع عطر : ادو تویلت

فصل : فصول خنک

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : ترنج , فلفل

رایحه میانی : اسطوخودوس , شمعدانی , فلفل صورتی , لامی , خس خس , فلفل سیچوان , نعناع هندی

رایحه پایه : لابدانیوم , آمبروکسان , سدر

عطر ادوکلن دیور ساواج-ساوج-ساواژ- Dior Sauvage در ماه سپتامبر سال 2015 با رایحه ای گرم و تند و با طرحی از فرانسوا دماکی به بازار عطر و ادوکلن عرضه شد که عطری مردانه و سلطنتی است. فرمولاسیون و طراحی این عطر توسط عطرساز مشهور «فرانسوا دماکی» (Francois Demachy ) انجام شد. در نت بویایی عطر ادوکلن مردانه کریستین دیور ساواج از ریشه ی تازه، خام و مواد تشکیل دهنده ی طبیعی استفاده شده است. به‌محض اولین اسپری از ساواژ روی پوست و در محل نبض یا لباستان، بوی فلفل سیچوان، نارنج و عنبر را احساس خواهید کرد. فلفل سیچوان با تندی و گرمای خوبش، انرژی زیادی را به شما و کسانی که در اطرافتان حضور دارند، منتقل می‌کند. نارنج که از خانواده‌ی مرکبات است، بوی شیرینی دارد و شادی و نشاط را با خودش به ارمغان می‌آورد. عنبر هم با عطر گرمش باعث گرم و تند شدن این ترکیب عجیب و غریب سه‌گانه می‌شود. ادو تویلت مردانه‌ی دیور ساواژ با بوی گرم، تند و شیرینش برای مصرف روزانه‌ی آقایانی که در شهرهای بزرگ و پرترافیک زندگی و کار می‌کنند بسیار مناسب به نظر می‌رسد. با توجه به  قدرت پخش بو و ماندگاری بالایی که دارد، برای هدیه دادن به پدر، همسر یا دوستتان گزینه‌ای اصلی و مهم حساب می‌شود.

Jenni f er Lopez Still

طبع : خنک و شیرین

گروه بویایی : گلی

عطار : میشل جرارد

جنسیت : زنانه

نوع عطر : ادو پرفیوم

فصل : فصول گرم

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : فلفل , چای , سیب , نارنگی ماندارین , برنج

رایحه میانی : رز , فریزیا , گل برف , پیچ امین الدوله , شکوفه پرتقال , یاس

رایحه پایه : زنبق , فلفل , چوب صندل سفید , مشک , کهربا

یکی از بهترین عطرهای زنانه‌ای که در سال 2003 به بازار معرفی شده «استیل» (Still) نام دارد. این ادو پرفیوم محصولی از برند آمریکایی «جنیفر لوپز» (Jennifer Lopez) است. استیل با بوی شیرین و گلی ملایمش برای فصول بهار و تابستان پیشنهاد می‌شود. طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرساز مشهور «میشل ژیرارد» (Michel Girard) انجام شده است. وقتی این عطر را روی پوست و محل نبضتان اسپری می‌کنید، متوجه بوی فلفل، پرتقال ماندارین، برنج، سیب و چای ارل گری خواهید شد. این ترکیب شیرین و با طراوت، شادی و نشاط را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پس از مدتی متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل پیچ امین‌الدوله، شکوفه‌ی پرتقال، گل فریزیا، یاسمین، زنبق دره و رز تشکیل‌ شده‌اند. این ترکیب گلی، اعتمادبه‌نفس و انرژی مثبت را به شما و اطرافیانتان هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از ترکیب گل سوسن، عنبر، چوب صندل، مشک و فلفل تشکیل‌ شده‌اند. تندی و شیرینی این نت‌ها، تمرکز و انرژی شما را بالا می‌برد. خرید عطر جنیفر لوپز استیل با توجه به بوی خوب و ماندگار، برند معتبر و شناخته شده و قیمت مناسبش برای شما بسیار جالب خواهد بود.

Alien

طبع : ملایم و گرم 

گروه بویایی : چوبی شرقی

عطار : دومنیک روپین , لورانت برویه 

جنسیت :  زنانه 

نوع عطر : ادو پرفیوم 

فصل : فصول سرد

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : گل یاس

رایحه میانی : نت های چوبی

رایحه پایه : کهربا

عطر ادوکلن تیری موگلر الین Thierry Mugler Alien که در سال 2005 به بازار عطر و ادوکلن عرضه شد عطری است زنانه و محبوب که با رایحه ای شگفت انگیز، اکسیری جادویی، میزان پراکنندگی عالی و ماندگاری بسیار بالایی که دارد بهترین انتخاب برای مصرف در شب های سرد زمستانی و یا میهمانی های مهم و رسمی می باشد .  رایحه ی گل یاس و ترکیب هنرمندانه و فوق العاده ی آن با نت های چوبی و کهربا عالی و باورنکردنی بوده به طوری که هر انسانی را جذب خود می کند. رایحه اکثر این عطرها با بوی گل‌ شروع شده، شما را از میان جنگل‌ها عبور داده و به بوی گرم و محکم کهربا می‌رساند. رایحه این عطر، در مجموع متمایل به سمت گلهای سفید است. بوی گل، حس زیبای شادی و آرامش را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

Flower Bomb

طبع : گرم و شیرین

گروه بویایی : گلهای شرقی

جنسیت :  زنانه

نوع عطر : ادو پرفیوم

فصل : فصول سرد

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : بسیار خوب

عطار : کارلوس بنایم , الیویر پولجه , دومیتل برتیه

رایحه اولیه : ترنج ، چای ، اسمنتوس

رایحه میانی : گل یاسمن ، مانگا ، رز ، گل ارکیده ، شکوفه پرتقال

رایحه پایه : نعناع هندی ، مشک

عطر ادوکلن ویکتور اند رولف فلاور بمب Viktor Rolf Flower Bomb عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال 2005 به بازار عطر و ادوکلن عرضه شد. عطر فلاور بمب، که توسط خالقان معروف عطر به نام های  Olivier Polge و Carlos Benaim ساخته شد، درست همانند نام خود، انفجاری از گل های رنگارنگ و خوشبو می باشد . این محصول که با خود تازگی ، انرژی ، تحرک و گرمای خاصی را به ارمغان می آورد. با رایحه ای باور نکردنی و فوق العاده دوست داشتنی تمام احساسات شما را برانگیخته کرده و شما را با خود به باغی پر از گل ها و شکوفه های بهاری می برد. این محصول بسیار جذاب و اغواکننده که به مناسبت دهمین سالگرد کمپانی ویکتور اند رلف به بازار معرفی گردید دارای رایحه ی شیرینی و تازه ای از ترنج و چای سبز در نت اولیه ، انواع گل ها و شکوفه ها در قلب و نعناع هندی و مشک در نت پایانی می باشد.

Creed Aventus 

طبع : خنک

گروه بویایی : معطر میوه ای

عطار : اولیویه کرید سیکس جنریشن

جنسیت : مردانه

نوع عطر : ادو کلون 

فصل : فصول گرم

ماندگاری : متوسط

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : ترنج , آناناس , انگور فرنگی سیاه , نعناع , سیب

رایحه میانی : رز , یاس , چوب درخت قان , نعناع هندی

رایحه پایه : وانیل , خزه درخت بلوط , عنبر , مشک

عطر ادوکلن کرید اونتوس کلون-کولوژن-Creed Aventus Cologne، جدیدترین عطر از خانواده اونتوس افسانه ای می باشد که رایحه ای شفاف تر و شاداب تر را نسبت به نسخه اولیه ارائه نموده است. رایحه ابتدایی، رایحه ای بسیار دلپذیر از ترکیب نیمه شیرین آناناس و ماندارین است که رایحه سبز و گیاهی مطبوعی از نعنا با آن ها ترکیب شده است. با گذر زمان حس سبز ضعیف شده و روایح خس خس، غان و مشک به ترکیب روایح اضافه می گردند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای متعادل و جذاب از رایحه بسیار خوشبو و میوه ای مانند آناناس و ماندارین است که رایحه ای نسبتا تلخ، چوبی و کمی فلفلی مانند با آن ها ترکیب شده و حس سبز ملایمی نیز در پس زمینه آن ها به مشام می رسد.

Ck Euphoria

طبع : گرم و شیرین

گروه بویایی : شرقی گلی

عطار : کارلوس بنایم , دومنیک روپین , لوک دانگ

جنسیت : زنانه

نوع عطر : ادو پرفیوم

فصل : فصول سرد

ماندگاری : خوب

پراکندگی : بسیار خوب

رایحه اولیه : انار

رایحه میانی : ارکیده , لاله مردابی

رایحه پایه : بنفشه , چوب ماهون , مشک , کهربا

ادوکلن ایفوریا زنانه اصل(یوفوریا کالوین کلین) اسپانیا-Ck Euphoria در سال 2005 عرضه شد. ظاهر شیک، زیبا و جذب کننده ی این محصول به همراه رایحه ی متفاوت آن سبب گردید تا این محصول، عطری قابل پسند برای اکثریت گردد. این محصول یکی از پرفروش ترین عطر های زنانه ی کشور ما می باشد و از دیگر مزیت های آن می توان به پخش بوی بالای آن ، ماندگاری بلند مدت و البته قیمت معقول آن اشاره کرد.
رایحه‌ی این عطر ابتدا از بوی دوست‌داشتنی انار شروع می‌شود. پس از آن از بوی درخت کنار و گل ارکیده گذشته و در آخر به ترکیبی از گل بنفشه، مشک و عنبر می‌رسد. سال 2005، سه نفر از عطرسازان مشهور به نام «دومینیک روپیون» (Dominique Ropion)، «کارلوس بنیم» (Carlos Benaim) و «لوک دانگ» (Loc Dong) این عطر را ساختند و با برند «کلوین کلاین» به بازار عرضه کردند. بهترین زمان استفاده از این عطر شیرین، فصول معتدل سال مثل بهار و اوایل پاییز است. در واقع رایحه ی این محصول هارمونی هماهنگ و پیچیده ای از میوه ها و گل های خوشبو می باشد و آنرا به عطری درخشان و عجیب و غریب تبدیل نموده است، به همین سبب این رایحه شما را به لذت بردن از شادی ها در زندگی دعوت می نماید و از همین رو این محصول با نام شادی و سرخوشی نام گذاری شده است.

Dunhill Desire Blue

طبع: ملایم و ترش

گروه بویایی: معطر سبز

عطار: فیلیپ رومانو

جنسیت: مردانه

نوع عطر: ادو تویلت 

فصل: فصول گرم

ماندگاری: متوسط

پراکندگی: متوسط

رایحه اولیه: ماندارین نارنجی ، لوتوس و ترنج

رایحه میانی: پرتقال ، چوب بلسان

رایحه پایانی: لوبیا ، کهربا و مشک

ادوکلن دانهیل آبی”دیزایر بلو” Dunhill Desire Blue ، عطری است میوه ای و شیرین با حسی شور و دریایی در پس زمینه، شیرینی نسبتاً زیادی از مشک، کمی تلخی و حس چوبی از رایحه دانه های تونکا. رایحه عطر با حسی شاداب و خنک و در عین حال شیرین و کمی شور و دریایی بهمراه رایحه کاملاً مشهود میوه ای خصوصا میوه لیچی آغاز میشود. در ادامه رایحه شیرین دانهیل آبی، به خاطر افزایش دز مشک قوت گرفته و کمی نیز تم گلی به خود میگیرد. در قسمت پایه عطر با حفظ همان ترکیب کمی چوبی و تلخ می شود. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که عطرهای خنک با قدرت پخش بوی بالا را می‌پسندید، ادوکلن دانهیل آبی یا همان «دیزایر بلو» دقیقاً همان چیزی است که شما در نظر دارید. قدرت پخش بوی بالای دانهیل آبی، این عطر را از سایر ادو تویلت‌های دیگر با فاصله‌ای عجیب جدا می‌کند. همچنین با قیمت منطقی و نه‌چندان بالای آن برای هدیه روز پدر از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌رود. این عطر توسط « Philippe Romano » طراحی و ساخته شده است.
وقتی عطر را اسپری می‌کنید، بوی نارنگی، لیچی، گل نیلوفر و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود. خود شما تا مدت زیادی این رایحه‌ی خنک را احساس خواهید کرد. آب دریا، اقاقیای برزیلی و پرتقال رایحه‌هایی هستند که پس از مدتی جای نت‌های ابتدایی را می‌گیرند. این ترکیب سه‌گانه احساس حضور در ساحل اقیانوس را برای شما تداعی خواهد کرد. پس از مدتی نه‌چندان کوتاه، رایحه‌های مشک، لوبان، دانه تونکا و عنبر برای ماندگاری بیشتر دیزایر بلو وارد عرصه خواهند شد. تندی این ترکیب با خنکی اقیانوسی نت‌های قبلی این ادو تویلت را به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین‌ها در نوع خودش تبدیل کرده است.

Hermes Terre d’Hermes

طبع :  تلخ 

گروه بویایی : چوبی تند

عطار : ژان کلود النا 

جنسیت : مردانه 

نوع عطر : ادو تویلت

فصل : فصول سرد

ماندگاری : بسیار خوب

پراکندگی : متوسط

رایحه اولیه : پرتقال ، گریپ فروت

رایحه میانی : گل عطری ، فلفل

رایحه پایه : نعناع ، سدر ، خس خس ، بنزوئین

عطر ادوکلن هرمس تق دِ هرمس Hermes Terre d’Hermes ، با رایحه ای تند و تلخ ، همچنین سبکی چوبی بهترین انتخاب برای فصل بهار و پاییز می باشد . تق دِ هرمس برای آقایان مدرن و شهری به منظور خلاصی از شلوغی و ازدحام شهری ساخته شده است. این عطر از خانواده‌ی بویایی سرخس‌ها بوده و اگر طرفدار بوی چوب هستید تق دِ هرمس گزینه‌ای است که به‌راحتی نمی‌توانید از کنار آن عبور کنید. هنگامی که عطر را روی محل نبض یا لباس خود اسپری کنید، به‌سرعت بوی پرتقال و گریپ‌فروت را احساس خواهید کرد. شیرینی همراه با خنکی ناشی از این مرکبات، احساس آرامش ویژه‌ای را به شما و اطرافیانتان القا می‌کند. سپس با گذشت زمان این نت‌ها جای خود را به بوی فلفل سیاه و گل شمعدانی می‌دهند. این ترکیب دوگانه با تضاد جالبی که به همراه دارد، باعث تغییر روحیه‌ی کسانی می‌شود که بوی آن را احساس می‌کنند. در انتها و پس از گذشت مدت قابل‌توجهی رایحه‌ی گیاه پاتچولی، سدر و علف وتیور جدیت خاصی را به بوی د هرمس اضافه می‌کنند.